Бабенко Людмила Володимирівна

Головний лікар

Головний лікар КНП “КАЛАНЧАЦЬКИЙ ЦПМСД”, лікар педіатр, стаж роботи за спеціальністю – 32 роки. Атестаційна категорія – вища. Активний учасник медичних конференцій, вебінарів. Здійснює діагностику та лікування дитячих захворювань, патронаж дітей у віці до 1 року, складає індивідуальні плани вакцинації

Закінчила Київський медичний інститут у 1985 році за фахом педіатрія. З 2009 року має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю педіатрія. тел. 05530 31139

Корнієнко Олена Павлівна

Лікар-педіатр

Лікар педіатр Каланчацької ЦРЛ, стаж роботи за спеціальністю – 23 роки. Атестаційна категорія – перша. Активний учасник медичних конференцій, вебінарів. Здійснює діагностику та лікування дитячих захворювань.

Станкевич Олександр Володимирович

 Лікар загальної практики сімейний лікар

Завідуючий Новокиївської ЛА ЗПСМ, лікар загальної практики сімейної медицини, стаж роботи за спеціальністю – 18 роки. Атестаційна категорія – друга. Активний учасник медичних конференцій, вебінарів. Здійснює діагностику, диспансерізацію та лікування захворювань дорослого та дитячого населення, складає індивідуальні плани вакцинації.

Смірнова Олена Юріївна

Лікар педіатр

Лікар педіатр Каланчацької ЛА ЗПСМ, стаж роботи за спеціальністю – 29 років. Атестаційна категорія – перша. Активний учасник медичних конференцій, вебінарів. Здійснює діагностику та лікування дитячих захворювань, патронаж дітей у віці до 1 року, складає індивідуальні плани вакцинації.

Закінчила Кримський медичний інститут у 1988 році за фахом педіатрія. З 2014 року має першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю педіатрія. тел. 05530 31139

Зінченко Світлана Леонідівна

Лікар терапевт

Лікар терапевт Каланчацької ЛА ЗПСМ, стаж роботи за спеціальністю – 40 років. Атестаційна категорія – перша. Активний учасник медичних конференцій, вебінарів Здійснює діагностику, диспансерізацію та лікування захворювань дорослого населення, складає індивідуальні плани вакцинації.

Закінчила Донецький медичний університет у 1977 році за фахом терапія. З 1995 року має першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю терапія. тел. 05530 31139

Денисенко Надія Андріївна

Лікар терапевт

 Лікар терапевт Каланчацької ЛА ЗПСМ, стаж роботи за спеціальністю – 30 років. Атестаційна категорія – вища. Активний учасник медичних конференцій, вебінарів Здійснює діагностику, диспансерізацію та лікування захворювань дорослого населення, складає індивідуальні плани вакцинації.

Закінчила Дніпропетровську медичну академію у 1980 році за фахом терапія. З 2016 року має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю терапія. тел. 05530 31139.

Грекова Олександра Валеріївна

Лікар акушер-гінеколог

Лікар акушер-гінеколог Каланчацької ЛА ЗПСМ, стаж роботи за спеціальністю – 8,5 років. Атестаційна категорія – друга. Активний учасник медичних конференцій, вебінарів. Здійснює діагностику та лікування гінекологічних захворювань, проводить обстеження жінок на наявність онкозахворювань молочних залоз термографом контактним цифровим.

Закінчила Луганський медичний університет у 2008 році за фахом лікувальна справа. З 2008 по 2011 роки пройшла інтернатуру за спеціалізацією акушерство та гінекологія. З 2015 року має другу кваліфікаційну категорію за спеціальністю акушерство та гінекологія. тел. 05530 31139.

Гаранська Клавдія Ісидорівна

Лікар педіатр

Лікар педіатр Каланчацької ЛА ЗПСМ, стаж роботи за спеціальністю – 39 років. Атестаційна категорія – перша. Активний учасник медичних конференцій, вебінарів. Здійснює діагностику та лікування дитячих захворювань, патронаж дітей у віці до 1 року, складає індивідуальні плани вакцинації.

Закінчила Одеський медичний інститут у 1978 році за фахом педіатрія. З 2009 року має першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю педіатрія. тел. 05530 31139

Барановський Петро Васильович

Лікар терапевт

Лікар терапевт Каланчацької ЛА ЗПСМ, стаж роботи за спеціальністю – 44 роки. Кандидат медичних наук. Атестаційна категорія – вища,. Активний учасник медичних конференцій, вебінарів Здійснює діагностику, диспансерізацію та лікування захворювань дорослого населення, складає індивідуальні плани вакцинації.

Закінчив Тернопільський медичний університет у 1974 році за фахом терапія. Кандидат медичних наук 1986 рік. З 1986 року має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю терапія. тел. 05530 31139.

Андросова Тетяна Іванівна

Лікар терапевт

Лікар терапевт, голова ЛКК Каланчацької ЛА ЗПСМ, стаж роботи за спеціальністю – 40 років. Атестаційна категорія – перша. Активний учасник медичних конференцій, вебінарів. Здійснює діагностику, диспансерізацію та лікування захворювань дорослого населення, складає індивідуальні плани вакцинації.

Закінчила Запорізький медичний університет у 1977 році за фахом терапія. З 1998 року має першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю терапія. тел. 05530 31139.

Бурлака Таміла Василівна

Лікар терапевт

Лікар терапевт Каланчацької ЛА ЗПСМ, стаж роботи за спеціальністю – 37 років. Атестаційна категорія – перша. Активний учасник медичних конференцій, вебінарів. Здійснює діагностику, диспансерізацію та лікування захворювань дорослого населення, складає індивідуальні плани вакцинації.

Закінчила Дніпропетровську медичну академію у 1986 році за фахом терапія. З 1998 року має першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю терапія. тел. 05530 31139.